"Ми билися місяцями. І я вам скажу, це моя особиста заслуга, що я попросив, переконав і наполіг" - Осачук розповів, як домігся у Зеленського виділення Буковині "паводкових грошей"

АКІ ПЧЄЛА... /

Голова Чернівецької обласної адміністрації Сергій Осачук повідомив, що після його особистого втручання та розмови з президентом, уряд виділив нашій області 460 мільйонів гривень для подолання наслідків червневої повені. Про це він повідомив під час підсумкової пресконференції у приміщення адміністрації, пише ІА АСС.

«Про біду, яка спіткала нас усіх влітку, коли ми долали наслідки великої повені, ми знаємо не з картинок. У кожному селі, на кожному подвір'ї я був особисто. І я бачив очі надії і безнадії, з якими дивилися на нас люди, як вони благали про допомогу. І саме тому, ми зробили усе, щоб подолати тимчасову несправедливість, яку зазнала наша область з боку уряду», - сказав голова ОДА.

Він пригадав момент, коли на початку липня 2020 року сусідня Івано-Франківська область отримала майже 500 мільйонів гривень відразу на подолання наслідків повені. А Чернівецька область тільки 30 мільйонів.

"Ми билися місяцями. І я вам скажу, це є моя особиста заслуга, що я попросив, переконав і наполіг. Президент України мене особисто почув і наприкінці вересня, за його допомогою нам виділили додатково 460 мільйонів гривень. Ми їх успішно перетворили у якісні дороги, зміцнені дамби, у подолання всіх наслідків, які були. Зараз усі кошти, які надійшли з державного резервного фонду, ми встигли використати і наші підрядні організації їх перетворили знову в надійні шляхи", - додав Сергій Осачук.


Коментарі:
Більше новин по темі: