Мунтян закликає усі політичні сили на Буковині "об’єднати свої зусилля задля безпеки держави". Облрада підтримала

На позачерговій сесії Чернівецької обласної ради керівник фракції «Батьківщина» Іван Мунтян закликав усі фракції і політичні сили об’єднати свої зусилля задля безпеки держави.

Про це повідомляє пресслужба обласного осередку ВО «Батьківщина».

Іван Мунтян запропонував розробити спільний текст звернення депутатів обласної ради до центральної влади і міжнародної спільноти щодо загрози вторгнення Росії в Україну.

- Йдеться, зокрема, про дотримання умов Будапештського меморандуму, - наголосив Іван Мунтян.

Одна із фракцій запропонувала свій текст звернення, але «батьківщинівець» пропонує відкинути будь-які політичні акценти і зосередитися на головному – безпеці країни", - йдеться у повідомленні.

Депутати підтримали цю пропозицію, вона внесена в порядок денний. Сесія пішла на коротку перерву для розроблення спільного звернення.

ОНОВЛЕНО

Фракція «Батьківщина» у Чернівецькій облраді ініціювала заяву стосовно загрози повномасштабного вторгнення військ РФ до України. Про це повідомляє пресслужба обласної організації партії ВО «Батьківщина». Заява підтримана більшістю голосів обласної ради.

Текст заяви, за який голосували депутати, зачитав голова фракції Іван Мунтян.

Закликаємо усі політичні сили – як провладні, так і опозиційні, а також усі міжнародні інституції максимально об’єднатися для захисту інтересів нашої держави. Ми не можемо собі дозволити дати послаблення агресору. Завдання ворога – роз’єднати, розколоти нас, змусити йти у агресора на поводу. Наша ж позиція – спільна з позицією цивілізованої світової спільноти: територіальна цілісність нашої держави, вільний розвиток нашої країни незалежним шляхом, обраним вільним волевиявленням українського народу 30 років тому! Висловлюємо непохитність цих переконань і готовність захищати свою землю від будь-яких зазіхань, - йдеться, зокрема, у тескті документу.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації