Медична галузь Буковини отримала чергову допомогу з Німеччини на чверть мільйона євро

Із початку війни Буковина отримала чотири транші медичних товарів від Уряду Баварії на загальну вартість близько 250 тисяч євро. Сьогодні благодійники приїхали в область із черговим вантажем допомоги, аби й надалі підтримувати медичну сферу краю та розширювати партнерство у інших галузях.

Основні аспекти нарощення співпраці начальник Чернівецької обласної військової адміністрації Руслан Запаранюк обговорив під час зустрічі із спеціальним уповноваженим від Уряду Баварії у Чернівецькій області, членом організації «Lions Clubs International» Філіпом Блобелем (Philipp Blobel), повідомляє Чернівецька ОВА у Фейсбук.

«Дякую за турботу, яку ви проявляєте до українців. Спасибі нашим німецьким друзям та партнерам, які долучаються до цього процесу. Ваша допомога – неоціненний вклад у нашу країну, яка бореться з агресором. Ми маємо намір успішно продовжувати співпрацю з вами», – сказав Руслан Запаранюк.

Руслан Запаранюк також окреслив основні завдання, над реалізацією яких наразі працюють в області. Серед них, зокрема, надання соціальних послуг та допомоги вимушеним переселенцям, злагоджена робота митниці та облаштування пунктів пропуску на державному кордоні.

«Багато вимушених переселенців проживає у освітніх закладах Буковини. Невдовзі розпочнеться навчання, тож маємо переселити їх у інші місця компактного проживання, які мають бути готові до опалювального сезону. Наразі це один із основних викликів для нас», – додав він.

Натомість Філіп Блобель розповів про свою місію на Буковині та напрямки допомоги, яку можуть надавати області.

«Ми прибули із черговим гуманітарним вантажем. Цього разу він призначений Чернівецькій обласній клінічній лікарні та перинатальному центру, з якими ми маємо намір укласти меморандуми про співпрацю. Для нас честь допомагати вам», – зазначив Філіп Блобель.

Під час зустрічі говорили про потреби ВПО на Буковині, проєкти будівництва та реконструкції житла для внутрішньо переміщених осіб, а також розвиток партнерських відносин у економічній, культурній та соціальній сферах.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації