Крадіжки гуманітарки на Буковині: корупційний клубок, який веде до команди Осачука, потрохи розмотується правоохоронцями

ЛЮДИ ЗНАЮТЬ, ЩО КАЖУТЬ…

До вашої уваги - дуже актуальний пост громадського активіста з Чернівців Андрія Василіва. На жаль, редакція БукІнфо трішки запізно промоніторила соцмережі і виявила цей вельми актуальний допис в контексті останніх наших публікацій щодо корупційних скандалів на владному олімпі Буковини. Втім, це все не втрачає актуальності. Навпаки, наберає все більших обертів. Особлива цінність цього посту громадського активіста в оприлюднених відео, які ми також репостимо окремими блоками. Це варто подивитися. Сподіваємося, що ця додаткова інформація вже лежить на столі у Генерального прокурора України Ірини Венедіктової.

Публікуємо Фейсбук-пост Андрія Василіва без жодних змін.

Зусилля небайдужих людей дали результати й одного з буковинських мародерів таки притягли до відповідальності. Головний лікар обласної лікарні нахабно і цинічно під час війни намагався вкрасти п'ять сучасних медичних автомобілів, які нам передали європейські партнери для порятунку життів бійців.

Але голова ВЦА разом із своєю молодою командою вирішили інакше: вони зареєстрували швидкі на ГО головного лікаря, якого Осачук призначив 12 березня, та відкрили йому платний медичний бізнес. Саме на цьому і взяли зловмисників працівники СБУ і Поліції.

Посада головного лікаря коштувала Сергію Цинтару 70 тис. доларів. Цю оборудку здійснбвав наш попередій герой і спеціаліст у таких справах - Іван Мунтян. Щоправда, Цинтар не встиг відпрацювати ці кошти, адже його доволі скоро зняли з посади. Так само не встиг відшкодувати витрачені інвестиції і Бродовський, але він, мабуть, заплатив набагато більше і платитиме й далі, але вже в судах.

На жаль, це - лише вершина айсберга. Такі справи не робляться без "даху" й бізнесових інтересів. Хтось воює і гине, а хтось грошенята заробляє...

Честь і хвала працівникам силових відомств, що таки наважились поворушити це злочинне кубло, адже це справді нелегко.

Пам'ятаю призначення попереднього начальника СБУ і затримання оперативниками фури із особистою контрабандою Осачука, наповнену кросівками adidas, які він теж намагався «протягти» під виглядом гуманітарки. Так от той п*ц нажалівся у Києві, що «ми не знайшли порозуміння із новим начальником і його потрібно замінити». От так от...

Після скандалу з розкраданнями та обшуками в ОВА Осачук дав вказівку вручити повістки всім депутатам і в тому числі голові Обласної ради. Мабуть, таким чином він вирішив залякати їх, адже вважає їх прямими конкурентами своїй єдиній владі, як "імператор" Буковини.

Якщо підсумувати його деструктивні дії у підриві функціювання і обороноздатності нашої області, то отримаємо такі факти:

• Відбирання єдиних автомобілів у простих людей прямо на дорозі, а натомість приховування цілих автопарків своїх соратників;

• Підписання ним протизаконного зобов'язання про пересування містом чоловіків із військовими квитками і залякування політичних конкурентів повістками;

• Призначеннями на посади своїх мародерів, які конкретно для нього відмивають кошти на гуманітарній допомозі;

• Захист і лобіювання інтересів московської секти, яка підпорядковується напряму ФСБ;

• Постійний тиск на силовиків і спроби зробити їх ручними;

• Намагання сконцентрувати всю владу у своїх руках і т.п..

Вам не здаються ці дії чимось схожим на окрему республіку ЧМР, яку створює Осачук?!

Коли я написав перший пост про підривну діяльність, то було багато коментарів із звинуваченнями, що це провокація, але коли я навів докази, то помітив, що до більшості почало доходити.

Йдемо далі...

У відео продовжую вас знайомити із підручними холуями Осачука. Це - його заступники, які окрім особистих вказівок по розкраданні гуманітарних вантажів ще й самі наживаються. Вони умудрилися повідкривати "ліві" склади (за які вже теж знають правоохоронці) і туди звозити найцінніші речі, які можна при нагоді продати і добре підзаробити за спиною у патрона.

Хто такий Богдан Ковалюк думаю всі знають: людина Продана й відомий корупціонер, який працює на двох господарів і робить все можливе для прибутку обох, але і про себе не забуває. Конкретно він і курує гуманітарним штабом «Олімпія» і без його відома там нічого не відбувається.

Артур Мунтян - це корупціонер по сімейній лінії. Виконує роль рішалова у питаннях митниці, договорняків із нечистими на руку ділками. Гідний нащадок і послідовник свого батька - Івана Мунтяна.

Андрій ВАСИЛІВ, громадский активіст / Фейсбук


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації