Голова Чернівецької облради Бойко бере участь у засіданні Консультативної ради з питань місцевого самоврядування

Голова Чернівецької облради Бойко бере участь у засіданні Консультативної ради з питань місцевого самоврядування.

Як повідомляє пресслужба Чернівецької обласної ради, захід відбувається у Києві, зважаючи на нагальну потребу вироблення узгоджених законодавчих пропозицій щодо удосконалення регулювання умов для фінансової самостійності бюджетів місцевого самоврядування та спроможності територіальних громад.

«Впевнений, що ми повинні шукати компроміс і спільно працювати на користь нашої держави. Для цього у нас є вся повнота влади. Реформа децентралізації продовжується. Лише спільно ми зможемо досягти тих завдань, які перед нами були поставлені люди» - зауважив, під час засідання, в своєму виступі голова Верховної Ради України Дмитро Разумков.

«Важливим питанням для Верховної ради залишається доведення реформи децентралізації до логічного кінця. В даному випадку йдеться про зміни до Конституції» - підсумував Дмитро Разумков.

«Наразі існує значна необхідність збалансувати масштабний процес реформування системи державного управління та місцевого самоврядування з Конституцією нашої держави та законами України.

Адже, поряд з децентралізацією, йдеться про необхідність конституційної імплементації адміністративно-територіального устрою України, забезпечення владних повноважень органів місцевого самоврядування, особливо - базового рівня, впровадження дієвих правових механізмів забезпечення спроможності територіальних громад. Поряд з цим назрілою є необхідність є реформування інших складових функціонування держави та суспільства» - вважає голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко.


Коментарі:
Більше новин по темі: