Депутат облради Гостюк оприлюднив цифри та пропонує буковинцям, які самостійно оплачували лікування в комунальних закладах області, звернутись до Чернівецької ОДА з письмовою пропозицією про відшкодув

ІГРИ ОДА ПЕРЕД ВИБОРАМИ? /

Сьогодні надзвичайно актуальним постало питання лікування від COVID-19, точніше оплати громадянами за таке лікування в комунальних закладах і намагання чиновників виправдатись за ці побори. Лише наприкінці серпня в Чернівецькій ОДА помітили цю проблему, згадали за свій прямий обов’язок і ... почали шукати винних, всіх, крім себе любимих.

У Чернівецькій ОДА працює цілий департамент охорони здоров’я, є профільний заступник, за них всі і весь цей безлад відповідає накращий голова ОДА.

Для чого ми, платники податків, утримаємо цих чиновників, неспроможних організувати нормальну роботу закладів охорони здоров’я, де держава виділяє значні кошти, а пацієнти самі оплачують своє лікування?! - написав у Фесбук депутат Чернівецької обласної ради Василь Гостюк.

Варто знати, за п’ять місяців з квітня по серпень цього року медичні заклади області отримали від держави 1,060 МЛРД.ГРН., в тому числі на COVID-19 понад 251 млн.грн. Наприклад, за ці п’ять місяців одна тільки ОКНП "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" отримала 85,6 млн.грн., в т.ч. 26,7 млн.грн. COVID-19!

Згадаємо про допомогу всіх меценатів і волонтерів, стогни чиновників про нестачу в лікарнях майже всього...

І ще один «секрет» дехто з керівників мед.закладів, користуючись перманентним безпорадним станом Чернівецької ОДА, замість закупівлі всього необхідного в цей період, вдало розміщував кошти на депозитах (!!!). Про це докладніше іншим разом...

Можливо запропонувати всім тим, хто самостійно оплачував лікування в комунальних закладах області, звернутись до найкращої Чернівецької ОДА з письмовою пропозицією про відшкодування таких витрат? - задає риторичне запитання депутат облради.

Нагадаємо, наприкніці серпня Чернівецька обласна державна адміністрація нарешті поширила інформацію про перелік препаратів, які є у госпітальних базах Чернівецької області та призначені для лікування хворих на COVID-19. Ці ліки недужим на коронавірус мають видавати безкоштовно! Керівинцтво ОДА закликало пацієнтів та їхніх родичів вимагати цих безоплатних медикаментів.

Крім цього було оприлюднено перелік ліків по всіх лікарнях, в тому числі в районах.


Коментарі:
Більше новин по темі: