Це були спроби узурпації влади на Буковині, користуючись положенням воєнного стану - голова облради Бойко про рішення ОВА часів Осачука

Голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко вважає, що була спроба "узурпації влади" на Буковині з боку колишнього керівника ОВА Сергія Осачука, який маніпулював на свою користь положенням воєнного стану в країні. Зокрема, мова йде про протизаконні кадрові призначення. Про це Олексій Бойко заявив в ексклюзивному інтерв’ю телеканалу С4.

Відповідаючи на запитання журналістки щодо співпраці обласної ради з різними гілками влади: ОВА, Чернівецькою міською та районними радами, Олексій Бойко відповів: “У нас нормальні робочі стосунки. Щодо ОВА, то коли все почалося, ми перейшли в частковий режим управління військової адміністрації. А потім почались з іншого боку «перегинання»: неправильне ставлення до інституту місцевого самоврядування. У мене весь апарат працював на Олімпії. Коли почались перші чутки про те, що там щось не те відбувається і з’явились вони не безпідставно, то люди пішли займатись іншими проєктами. Але ми зобов’язані були співпрацювати".

За словами голови обласної ради, згодом було підтвердження щодо перевищення повноважень військової адміністрації по призначенню керівників. При тому, що звільненим керівникам ніхто не пояснив причини.

“Їх ніхто не запросив, не зробив зауважень щодо роботи. Їх просто викинули, як сміття і понабирали «своїх». Деяких за певні речі. А декого, аби просто легітимізувати свої попередні призначення, хоча в цьому уже не було потреби. Хоча були люди, які не були призначені в структурі ОВА вже по 3-4 роки. Я вважаю, що це була така можливість і спроби узурпації влади, користуючись положенням воєнного стану. Це моя особиста думка”, - зазначив Олексій Бойко.

Він додав, що, незважаючи на це, обласна рада не подала жодного позову, оскільки вважала, що “у нас є один ворог, і ми не змагаємося за місця”.

“Все закінчилось тим, що нам не давали провести сесію. Це була пряма вказівка окремих керівників ОВА і депутати, які орієнтовані на них, спеціально зривали сесію, спеціально вносили пропозицію за заборону партії «ОПЗЖ», а потім з трибуни кричали і не давали за це голосувати. Я вважаю, що це не те щоб примітивна діяльність, а швидше з ознаками злочинності”, - сказав очільник облради.

Тому, якщо ви щось декларуєте, то дайте це людям зробити, а потім подискутуєте, або зайдіть в кабінет і скажіть. А так, як заявляє мені голова фракції «БЮТ» Іван Мунтян, що «ця рада не працює, і ви не депутати, а ви не голова» (і все через те, що вони побачили, що тут їм нічого не світить у плані якогось продовження своєї «буремної діяльності»), то так не мало бути, як вони собі хотіли. Я надзвичайно стримано і терпляче поставився до цієї ситуації. І я знав, що правда одна і поводив себе так, як я вважаю, і мав поводити”, - сказав і інтерв’ю телканалу С4 Олексій Бойко.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації