Буковинські медики отримали нагороди від генерала Залужного

Нагороди від генерала Залужного для медиків Буковини. Грамоти від Головнокомандувача Збройних сил України отримали лікарі комунальних закладів краю.

Як повідомляє Чернівецька обласна рада, так, у Чернівецькій обласній клінічній лікарні відзнаки удостоїлися начальник підрозділу реабілітації Людмила Архіпова та його працівники Мар’ян Голунга, Давид Тертерян, Олександр Бєлєвцов, а також виконувач обов’язків начальника підрозділу хірургічної стоматології Микола Токар.

У Чернівецькому обласному клінічному кардіологічному центрі нагороди від «залізного генерала» отримали лікарі Оксана Дінова та Ірина Малишевська, а також медсестра Анастасія Іванеску.

«Працівники нашого закладу постійно надають допомогу Збройним силам України. На зібрані кошти передали для фронту автомобіль, перераховували гроші на інші потреби, збирали ліки тощо. Крім цього, лікуємо військовослужбовців, яких скеровують до нас для надання медичної допомоги. У такий спосіб наш колектив робить свій скромний внесок у спільну справу з наближення перемоги», – зазначила генеральна директорка кардіоцентру Ірина Маковійчук.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації