Буковинські медики готові діяти у разі виникнення спалаху захворюванності на вірусний гепатит - Чернівецька ОВА

У "будинку з левами" відбулося засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС щодо епідситуації в Україні, пов’язаної із вірусним гепатитом А. У нашій області на сьогодні ситуація контрольована і такі випадки не зареєстровані. Однак маємо подбати про запобігання можливого спалаху захворюваності, йдетьс у повідомленні Чернівецької ОВА

Як зазначають фахівці, інфекція потрапляє в організм людини через споживання їжі або води.

За даними Чернівецького обласного центру контролю та профілактики хвороб, наразі триває епіднагляд, проводяться постійні вірусологічні дослідження води у контрольних точках забору, є відповідна кількість вакцин.

Буковинські медики також готові діяти у разі виникнення спалаху.

Департамент охорони здоров’я проводить щоденний аналіз захворюваності на вірусний гепатит А, медперсонал пройшов навчання і тренінги, готові, у разі необхідності, до розгортання додаткових ліжок у лікувальних закладах. За контрактами із НСЗУ закуплені необхідні медикаменти та розхідний матеріал.

За результатами засідання комісії задля попередження виникнення можливої медико-біологічної ситуації та у зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації з гепатиту А в Україні, вирішили провести позапланові перевірки Держпродспоживслужбою постачальників та виробників питної води, підприємств харчової промисловості, громадського харчування та продовольчої торгівлі, навчальних закладів Чернівецької області.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації