Буковина направила захисникам у прифронтові зони мобільний стоматологічний автобус

Мобільна стоматологічна хірургія для військовослужбовців вирушає у дорогу. Вже завтра цей автобус разом із командою лікарів відправиться у прифронтові зони, аби надавати стоматологічні послуги нашим захисникам.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко,

Транспорт обладнали усім необхідним. Салон автобуса розділений на дві зони – в одній розміщено два стоматологічних крісла, де можуть одночасно працювати двоє лікарів. Також тут є усе необхідне для зберігання й обробки інструментів та матеріалів. Інша зона автобуса призначена для відпочинку членів команди.

За словами Олексія Бойка, мобільна стоматологічна хірургія для військовослужбовців – спільний проєкт, який реалізується спільно зі Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація імплантологів України». Він повідомив, що відповідний Меморандум про співпрацю підписав із керівником Асоціації Віорелом Радуканом.

До складу лікарських бригад, які надаватимуть послуги бійцям, увійшли фахівці з різних регіонів. Вони їздитимуть у прифронтові зони за графіком.

“Потрібна ініціатива, адже перебуваючи у гарячих точках, військовослужбовці практично не можуть отримати необхідну якісну стоматологічну допомогу. І важливо, що не їм доведеться шукати фахівців, а вони самі приїдуть до бійців та лікуватимуть воїнів безкоштовно”, написав голова обласної ради.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації