«Шпаціруючи містом» – в рамках поетичного фестивалю Meridian Czernowitz художник Броніслав Тутельман презентував каталог виставки (ФОТО)

ДУХ ЧЕРНІВЦІВ /

Під час презентації із художником спілкувалися Юрій Андрухович та Олександр Бойченко

Чернівецький художник Броніслав Тутельман презентував каталог на честь свого семидесятиліття у рамках XI Міжнародного поетичного фестивалю Meridian Czernowitz, - йдеться на офіційному сайті фесту.

Юрій Андрухович зазначив, що через карантин вітати ювіляра довелось тільки телефоном. А сьогодні при зустрічі передав подарунок від франківських художників – альбом “Перший відмін`Ok“

Також Броніслав Тутельман розповів, що крім каталогу є “фізична” виставка його робіт, однак її швидко забудуть, а каталог завжди “житиме своїм життям”. За словами художника, улюблені місця, де він “шпацірує” – то вулиці Кобилянської та Доброго, а ще Театральна площа; він любить місто не як “виставу”, а як “декорацію”, тому гуляє зранку, поки не вийшли “актори”.

Окрім виставки і каталогу, митець підготував футболки з авторським малюнком. Придбати мерч охочі мають змогу біля “Пам’ятника (не)відомому поету”.

Фото Василя Салиги


Коментарі:
Більше новин по темі: