Письменниця з Чернівців, яка мешкає у США, Юлія Косівчук запрошує прогулятися підземеллями Чернівців

СВІТ ПЕППІ /

На початку червня у дитячому арт-видавництві «Чорні вівці» з’явиться друком нова книжка для дітей української письменниці й ілюстраторки, яка наразі мешкає у США, Юлії Косівчук «Пані Резиденція». Головними героями цієї пригодницької казки є ціла родина мишок.

Одного дня вони вирушають в мандрівку таємничим підземеллям Чернівців, щоб знайти омріяні скарби. Виявляється, там вирує дуже насичене й цікаве, хоч і вигадане життя. Як знайти шлях додому та врятувати місто? Головним героям цієї казки доведеться відкрити в собі нові сили й переоцінити значення скарбів.

Як зазначає Юлія Косівчук, ідея написати книжку про мишку, що жила у підвалах університету, виникла під впливом ностальгії. «Адже саме у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича минули п’ять найяскравіших років моєї молодості, – ділиться авторка. – Це були веселі, сміливі часи. Мабуть, тому головна героїня книжки вийшла такою безстрашною і спраглою пригод. Сподіваюся, читачам буде цікаво подорожувати разом із героями потаємними ходами у пошуках скарбів».

«Пані Резиденція» – це не просто історія однієї мишачої сім’ї, а справжня подорож Чернівцями, доповнена ілюстраціями авторки. Книжка може стати корисним ігровим посібником для дітей та батьків, які люблять своє місто і прагнуть вивчати його історію й сучасність.

Видання з’явилося за сприяння Чернівецької міської ради в рамках програми підтримки книговидання імені бургомістра Антона Кохановського.

Довідка.

Юлія Косівчук. Народилася 9 січня 1980 р. у місті Чернівці. Наразі мешкає в США. Малювати навчила себе сама. Нині в її доробку понад два десятки проілюстрованих книжок.

Окрім власних («У стилі достиглого льону», «Помаранча-SIZE”, «Війна і маленька Віра», «Мама, в якої зламалася пружинка», «Дракон – це вам не динозавр»), ілюструвала також книжки інших авторів: Сергія Пантюка «Смак Бога», Василя Кожелянка «Колір Серпня», Ольги Гук-Кабачій «Замальовки (твори для бандури)», Ростислава Бучка «100 казок Мами Гуски», Каро Царан «I am the air”, Вінг Хонг «Міс Пенні Пінк та її четверо кошенят», «The poetry book of Chubby Tubby Tum the Cat” та інші.


Коментарі:
Більше новин по темі: