Іво Бобул з молодими музикантами по сучасному переспівав свій хіт "А липи цвітуть": кліп набирає популярності

Новий музичний проект KOLABA не припиняє дивувати і просувати українську музику на молодіжну аудиторію. Нова колаборація гурту – зі співаком-легендою Іво Бобулом. Знаний хіт із понад 30-річною історією «А липи цвітуть» зазвучав по-новому. Більше того, сам Іво Бобул знявся в однойменному кліпі, який для KOLABA став дебютним. Новинка уже звучить на радіостанціях України та доступна на всіх стрімінгових платформах.

«Ми знаємо секрет телепортації хіта минулого у майбутнє, - кажуть у проекті KOLABA, який за рік своєї творчої діяльності дав друге дихання не одному українському шлягеру. - «А липи цвітуть» - легендарна робота, яка стала хітом ще три десятки років тому. Ми зробили пісню по-новому – так, щоб її почуло та полюбило молоде покоління українців. А тема кохання актуальна в усі епохи. Це сила, яка надихає та стимулює до неможливого».

Проект KOLABA створили львів’янин Андрій Павлеса та полтавчанин Владислав Крипак - у воєнний час, 8-го квітня 2022 року, з метою підтримки морального духу ЗСУ та усіх українців.

Ще одна ціль нової команди - розвиток та популяризація української музики - шляхом колаборацій з артистами у нетипових для них стилях та створення реміксів.

«Пацики на моциках», «Ой, мамо, люблю Гриця», «А калина не верба», «Ти щаслива будеш» - найпопулярніші хіти та ремікси музичного гурту KOLABA, які взірвали чарти популярних музичних майданчиків і здобули широку популярність.

Загальні охоплення пісень проекту на різних стрімінгових платформах – понад 650 мільйонів прослуховувань.

KOLABA - учасники Atlas Festival 2022, благодійного шоу «РАША, гудбай», де разом з іншими учасниками зібрали 2,5 млн. грн. на портативні електростанції для ЗСУ; переможці премії MEGOGO MUSIC AWARDS у номінації «Музика вільної країни»; медіаамбасадори «Добробат» - Відбудуємо Україну разом!»; учасники багатьох благодійних концертів зі збору коштів для захисників та захисниць України.

Послухати і побачити пісенну прем’єру від KOLABA та Іво Бобула «А липи цвітуть» можна тут:


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації