Буковинці запланували чотири циклічні перформанси за романом Марії Матіос «Букова Земля», на один із них письменниця завітає особисто.

КУЛЬТУРНА ПОДІЯ /

На кінець липня – початок серпня заплановано чотири перформанси, у центрі яких – контекстне прочитання та рефлексії навколо структурних частин роману Марії Матіос «Букова земля».

Втілять задум письменники та актори Чернівців у діалозі з експертами-науковцями, модеруватимуть захід кандидатка філологічних наук, письменниця Iнга Кейван та історик і журналіст Юрій Чорней. Сценаристка – кандидатка філологічних наук, письменниця, співробітниця Буковинського центру культури і мистецтва Іванна Стеф'юк (Олещук).

Упродовж перформативного циклу Вас чекають:

31 липня, 19.30 – відкриття перформансу, історичний контекст «Букової землі».

2 серпня, 19.30 – «Букова земля» у філологічному та культурологічному вимірах.

5 серпня, 19.30 – «Як і для чого читати «Букову землю». Рецепти ефективного читання; досвід місцевого самоврядування.

7 серпня, 19.30 – зустріч із письменницею Марією Матіос.

Упродовж усіх чотирьох дефіляд ви поринете у колорит різних часових епох історії Буковини, матимете нагоду насолодитися вишуканою грою керівника ансамблю «Czernowitzer» Павла Лесюка, солістки обласної філармонії ім. Дмитра Гнатюка Лілії Холоменюк, кавер-гурту «ZAPAL» та ін., відчути іпостасне прочитанння роману «Букова земля» письменниками, авторами та молодими активістами, продегустувати смаколики австрійського періоду і просто поринути у вечорову імпрезу просто неба.

Aвторкою ідеї та режисеркою перформанс-інтерпретації є Любов Добровольська.

Над концептуальним втіленням працює творчий колектив центру культури Буковини у тісній співпраці з культурно-мистецькою, науковою спільнотами міста, а також із Молодіжною радою. Захід організовано за підтримки громадської організації «Єдина Альтернатива».

Отож, на вас чекають за адресою: м. Чернівці, вул. Й.Главки, 1 а.

Кількість місць – обмежена! Вхід за попередньою реєстрацією.

Для реєстрації заповніть форму за посиланням чи QR-кодом: http://surl.li/eewg

Організатори просять мати при собі маску та дотримуватися всіх карантиних обмежень!


Коментарі:
Більше новин по темі: