Жах! У Кривому Розі вчитель зґвалтував дівчину на випускному

На шкільному випускному у Кривому Розі вчитель зґвалтував дівчину. У місцевій поліції начебто порадили постраждалій "зіграти весілля" з насильником. Про це повідомила у Фейсбук журналістка Олена Вишницька.

Журналістка повідомила, що її друг 19 червня розповів про зґвалтування сестри. Це зробив на шкільному випускному вчитель дівчини.

Спочатку заяву не подавали, однак потім таки звернулись до поліції. Потерпіла пройшла низку процедур для фіксації злочину. Щоправда, в поліції дали доволі цинічну пораду.

Місцеві поліцейські запропонували дівчинці зіграти з насильником весілля. Дуже ціна порада….Краще б роботу свою, бл*ть, робили,
– написала журналістка.

Вона додала, що для дівчини вже знайшли адвоката в Кривому Розі. Крім того, Вишницька подякувала користувачам соцмережі за підтримку.

"Ви ті, хто дали незнайомій вам дівчинці зрозуміти, що вона не одна, і тому можна боятись менше...Вона сильна, і сильною бути трошки легше, коли поруч підтримка. Якщо серед вас є фахова психотерапевтка, яка хоче підтримати дівчинку протягом якогось часу pro bono, дайте про себе знати, будь ласка", – додала жінка.

Наразі невідомо, чи затримали правоохоронці ґвалтівника.


Коментарі:
Більше новин по темі: