Розстріл поліцейських на Вінничині: стрілець розповів свою версію подій

Один із підозрюваних у розстрілі поліцейських на Вінничині – Віталій Василаке – зізнався, що саме він відкрив вогонь. Внаслідок цього загинув 20-річний правоохоронець Максим Зарецький.

Василаке розповів, що, коли їх зупинила поліція, вийшов один правоохоронець, і він думав, що напарника із ним немає. Держслужбовець хотів перевірити багажник, тож підозрюваний завдав удару, щоб поліцейський втратив свідомість, "і ми поїхали далі", цитує УНІАН.

"У цей момент я не очікував, що зʼявиться другий поліцейський і почне застосовувати зброю", – продовжив Василаке-молодший.

Другий поліцейський відкрив вогонь – як здалося підозрюваному, у бік його батька. Тоді Віталій Василаке почав стріляти у поліцейського. Зазначимо, що від отриманих поранень 20-річний правоохоронець Максим Зарецький помер.

Крім того, Віталій Василаке також підтвердив, що гранати, знайдені у багажнику їх із батьком автомобіля, належали йому.

"Там було два ящики з гранатами Ф-1, у кожній ящику по 10 штук. Хотів закопати вдома на чорний день", – заявив він.

Розстріл правоохоронців на Вінничині

20 квітня на Вінничині двоє військових розстріляли правоохоронців. Відомо, що військовими були батько та син – Валерій та Віталій Василаке. Вони перевозили зброю.

Від отриманих поранень загинув 20-річний поліцейський Максим Зарецький, а його напарника було поранено. 22 квітня загиблого правоохоронця поховали на Алеї слави кладовища у Бершаді.

Підозрюваних у вбивстві та замаху на життя поліцейських упіймали на Одещині. 22 квітня їм обрали запобіжний захід – обох взяли під варту на 2 місяці без права внесення застави.

Під час засідання суду Валерій Василаке розповів, що у правоохоронців стріляв його син. Він також зізнався, що саме Віталій вкрав зброю, яку вони перевозили.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації