У жителя Вижниччини псевдобанкіри видурили 51 тисячу гривень

2 грудня до поліції із заявою про шахрайство звернувся 34-річний буковинець. Заявник розповів правоохоронцям, що йому зателефонував невідомий та представився працівником служби безпеки банку. Псевдобанкір увійшовши в довіру до співрозмовника дізнавався всі персональні та банківські дані. Після чого з карткового рахунка чоловіка зникли заощадження. Внаслідок шахрайських дій потеплілий втратив 51 тисячу гривень.

Як повідомляє відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області, за вказаним фактом дізнавачі Вижницького районного відділу поліції розпочали кримінальне провадження.

Щоб зберегти свої кошти та не потрапити на гачок псевдобанкірів дотримуйтесь декількох порад: не повідомляйте підозрілим особам персональні та банківські дані, а тим паче коди, які надходять в SMS-повідомленнях.

Поліцейські нагадують: не розголошуйте персональні та банківські дані невідомим особам. Як тільки ви надали нібито «співробітнику банку» необхідну інформацію, аферисти з легкістю привласнюють всі ваші заощадження.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації