На Буковині засудили бандита, який "організував" викрадення бізнесмена з Вінниччини та вимагав від родичів потерпілого 150 тисяч доларів

До трьох з половиною років позбавлення волі засуджено жителя Хмельниччини, який організував викрадення людини

За публічного обвинувачення прокурорів Чернівецької обласної прокуратури 54-річного жителя Хмельниччини визнано винним у вимаганні та викраденні людини. Його засуджено до 3 років 6 місяців позбавлення волі.

Як повідомляє обласна прокуратура, правоохоронці провели спецоперацію, у ході якої було імітовано викрадення чоловіка. Його доставили до ангарного приміщення, розташованого на території Чернівецької області, куди прибув і сам замовник. Пересвідчившись у виконанні злочину, він зателефонував родичам потерпілого та вимагав від них 150 тисяч доларів США, після чого був затриманий працівниками поліції.

Прокурор довів, що обвинувачений організував викрадення та незаконне позбавлення волі 55-річного підприємця з Вінницької області. Обвинувачений свою вину визнав повністю. До набрання вироку законної сили він перебуватиме під вартою.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювали слідчі Головного управління Нацполіції у Чернівецькій області, оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області ДСР Нацполіції України.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації