У Чернівецькій області вилучили з незаконного обігу контрафактних цигарок на 1,5 млн грн. Контрафакт розповсюджували через торгові точки на "Калинівському ринку"

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області вилучили з незаконного обігу контрафактних цигарок на 1,5 млн грн.

Слідством встановлено групу осіб, які в Чернівцях організували незаконне придбання, зберігання, перевезення та продаж сигарет без марок акцизного податку. Контрафакт розповсюджували через торгові точки на Калинівському ринку в Чернівцях.

Як повідомляє Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області, детективи провели обшуки та вилучили більше 22 тис. пачок незаконно виготовлених тютюнових виробів, 130 електронних сигарет, 35 тис. грн, отриманих від продажу незаконно виготовлених тютюнових виробів, мобільні телефони. Загальна вартість вилученого незаконно виготовленого товару складає понад 1,5 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених тютюнових виробів, тютюну, або інших підакцизних товарів) здійснюють детективи територіального управління БЕБ у Чернівецькій області за оперативного супроводу управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Вартість вилучених підакцизних товарів за травень становить 204,2 млн грн.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації