У Чернівцях поліцейські повідомили про підозру директору підприємства у службовій підробці документів та ухиленні від сплати податків

Працівники Слідчого управління ГУНП спільно із колегами обласного Управління стратегічних розслідувань ДСР НПУ та Державної податкової служби в Чернівецькій області викрили незаконну схему ухилення від сплати податку на додану вартість керівником одного із підприємств харчової промисловості. Внаслідок його протиправних дій до державного бюджету не надійшло понад 20 мільйонів гривень.

Здійснюючи досудове розслідування під процесуальним керівництвом Чернівецької обласної прокуратури, правоохоронці встановили, що впродовж 2019-2020 років 43-річний посадовець використовував злочинну схему збагачення грошима. Формуючи декларацію про податок на прибутки підприємства, посадовець вносив неправдиві відомості та занижував реальну ефективність і платоспроможність підприємства.

Таким чином, внаслідок протиправних дій державний бюджет не отримав понад 20 мільйонів гривень.

Наразі слідчі поліції повідомили порушнику про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень за ухилення від сплати податків та службову підробку документів. Триває досудове розслідування.

Також правоохоронці перевіряють причетність інших осіб до вчинення цього злочину.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації