Рішення суду: ДП «Чернівецький лісгосп» має відшкодувати понад 3 млн гривень збитків за незаконну рубку дерев

Відповідно до постанови Західного апеляційного суду від 31 серпня 2021 року ДП «Чернівецький лісгосп» за незаконну рубку дерев зобов’язане сплатити 3 081,745 тис.грн. Крім того, державне підприємство відшкодує 29,980 тис.грн за проведену експертизу та 46,226 тис.грн. судового збору.

Як повідомляє Державна екологічна інспекція Карпатського округу, раніше, на підставі матеріалів перевірки, проведеної державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Чернівецької області, військовою прокуратурою Чернівецького гарнізону в інтересах екологічної інспекції заявлено позов до Господарського суду Чернівецької області про стягнення з підприємства заподіяної шкоди за незаконну порубку 712 дерев породи дуб, граб, бук, липа на площі 2,2 га.

11.09.2020 Господарський суд Чернівецької області згідно рішення у справі №926/4465/16 задовольнив позовні вимоги в повному обсязі. Зокрема, ДП «Чернівецьке лісове господарство» зобов’язано сплатити також судовий збір та відшкодувати інспекції вартість судових експертиз. Однак, розгляд справи продовжився в Західному апеляційному господарському суді, постановою якого залишено без задоволення апеляційну скаргу ДП «Чернівецький лісгосп».


Коментарі:
Більше новин по темі: