На річках Буковини бариги активізували крадіжки гравію: поліція знову затримала чергових злодіїв

Учора, 26 липня, працівники поліції викрили п’ятьох буковинців за незаконний видобуток гравійно-піщаної суміші у селі Комарівці. За цим фактом слідчі поліції розпочали кримінальне провадження. Під час проведення профілактичних заходів співробітники відділення № 1 (м. Сторожинець) Чернівецького районного управління поліції викрили п’ятьох місцевих жителів, віком від 19 до 60 років, які нелегально видобували корисні копалини на березі річки Сірет.

Як повідомляє відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області, за допомогою екскаватора «LIBHERR» чоловіки у Комарівцях видобували та завантажували гравійно-піщану суміш на вантажівки «КАМАЗ» і «МАЗ» з метою подальшого транспортування. При цьому порушники не мали відповідних документів для законного здійснення такої діяльності.

Слідчі поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці вилучили 5 транспортних засоби і вантаж та звернулися до суду з клопотанням про накладення арешту.

Поліцейські відібрали та передали зразки ґрунту для проведення відповідних експертиз.


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації