На Буковині поліцейські вилучили спирту й контрафактного алкоголю на мільйон гривень

Масштабне виробництво фальсифікованої горілки на Вижниччині викрили слідчі ГУНП в Чернівецькій області спільно з територіальним управлінням Департаменту стратегічних розслідувань НПУ. Під процесуальним керівництвом Чернівецької обласної прокуратури поліцейські провели низку обшуків і вилучили у зловмисників майже 9500 літрів спирту, 1400 літрів контрафактного алкоголю та інші докази протиправної діяльності.

Здійснюючи заходи з протидії злочинам у сфері обігу підакцизних товарів, співробітники Слідчого управління ГУНП в Чернівецькій області та оперативники територіального підрозділу ДСР задокументували незаконні дії групи буковинців.

Зокрема, поліцейські з’ясували, що 10 жителів Вашківецької територіальної громади облаштували вдома масове виробництво фальсифікованих алкогольних напоїв. В якості сировини порушники використовували спирт, завезений в Україну контрабандним шляхом.

Розливаючи контрафактний алкоголь у скляні пляшки з етикетками відомих виробників горілки, зловмисники реалізовували його через мережу магазинів.

Встановивши місця виготовлення та зберігання фальсифікованих алкогольних напоїв, співробітники поліції провели там санкціоновані обшуки. Під час слідчих дій правоохоронці вилучили:

2,8 тисяч пляшок контрафактної горілки з етикетками відомих торгових марок;

приблизно 9480 літрів прозорої речовини з різким запахом спирту у пластикових ємностях різного об’єму;

картонні коробки й асептичні пакети для «Bag in Box»;

порожні пляшки з етикетками різних торгових марок;

пристрої для розливу контрафактної продукції по пляшках;

чорнові записи та інші докази злочинної діяльності.

Фото пресслужби обласної прокуратури
Фото пресслужби обласної прокуратури
Фото пресслужби обласної прокуратури

Усе вилучене поліцейські направили на проведення відповідних експертиз.

Слідчі поліції продовжують досудове розслідування у кримінальному провадженні, класифікованому за ознаками статей 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) та 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.


Коментарі:
Більше новин по темі: