Двоє буковинок розповіли поліції, як їх ошукали псевдобанкіри на десятки тисяч гривень

Поліцейські Буковини закликають громадян не довіряти незнайомцям, які представляються співробітниками банку та в жодному випадку не перераховувати кошти на рахунки шахраїв

Учора, 6 червня, до поліції звернулося двоє буковинок, яких ошукали аферисти на суму понад 57 тисяч гривень. Правоохоронці за вказаними фактами розпочали кримінальні провадження та проводять оперативні заходи, щодо встановлення осіб причетних до цих правопорушень.

До співробітників Чернівецького районного управління поліції звернулася 64-річна жителька обласного центру та повідомила, що невідома особа незаконно заволоділа її 27 тисячами гривень.

Жінка розповіла поліцейським, що їй зателефонував незнайомець, який представився працівником банку. У телефонній розмові псевдобакір повідомив, що її банківська картка заблокована і для збереження коштів треба перерахувати їх на інший рахунок. Чернівчанка довірилася та власноруч перерахувала всі заощадження на картковий рахунок наданий шахраєм.

За такою ж шахрайською схемою аферисти ошукали 30-річну жительку Чернівецького району. Заявниця розповіла працівникам відділення № 3 (м. Заставна) Чернівецького РУП, що спілкуючись по телефону нібито з співробітником служби безпеки фінансової установи дізналася про заблокування її банківського рахунку. Буковинка не перевірила отриману інформацію, перерахувала понад 30 тисяч гривень на картковий рахунок шахрая.

За вказаними фактами співробітники поліції Буковини розпочали кримінальні провадження, передбачені статтею 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці вкотре закликають буковинців бути обережними та не довіряти неперевіреній інформації, яку отримуєте від незнайомців спілкуючись по телефону. У випадку отримання дзвінка від нібито співробітника банку, який повідомляє про заблокування вашого рахунку і просить перерахувати кошти на інший рахунок, кладіть слухавку та одразу ж телефонуйте на гарячу лінію фінансової установи.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації