На Буковині повідомили про підозру керівнику підприємства, яке не сплатило 11 млн грн податків

Бюро економічної безпеки (БЕБ) на Буковині повідомило про підозру керівника підприємства, яке не сплатило 11 млн грн податків

Детективи Територіального управління Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області вручили підозру керівнику чернівецького підприємства-забудовника.
У ході досудового розслідування встановлено, що керівник компанії, у період з лютого 2022 по березень 2023 року, при будівництві та першій здачі житла, ухилився від сплати податку на додану вартість в особливо великих розмірах. Власникам передали нерухоме майно загальною вартістю понад 70 млн грн. У результаті підозрюваний не сплатив майже 11 млн гривень податків.

Детективи ТУ БЕБ у Чернівецькій області оголосили керівнику підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 212 КК України. Йому загрожує штраф із позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Досудове розслідування здійснюють детективи Територіального управління БЕБ у Чернівецькій області за процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації