27-річний чернівчанин створив у лісі наркосхованку, налагодив коштовний наркотрафік та утримував наркопритон

Викрито та повідомлено про підозру буковинцю за фактами незаконного придбання, зберігання з метою збуту, збуту наркотичних засобів, психотропних речовин в особливо великих розмірах та в утриманні місць для незаконного вживання заборонених речовин.

Як повідомляє пресслужба обласної прокуратури, налагодив канали збуту та облаштував приміщення для вживання наркотичних 27-річний житель Чернівців.

Чоловік збував наркотичні засоби способом та званих «закладок». Замовлення на «товар» він приймав через спеціально створений канал у «Telegram». Після отримання відповідної квитанції про оплату, надсилав «покупцям» через месенджер фото місця схованки та координати.

За результатами обшуків за місцем проживання підозрюваного, а також у спеціально облаштованій ним у лісі схованці, правоохоронці виявили майже 200 зіп-пакетів з амфетаміном; кілограм канабісу; понад 150 пігулок МДМА; понад 60 марок ЛСД; майже 180 марок броламфетаміну; 250 зіп-пакетів з психотропною речовиною PVP.

Орієнтовна вартість вилученого сягає близько 1 млн грн.

Крім того, встановлено що підозрюваний періодично надавав приміщення квартири, де тимчасово проживав, для незаконного вживання особливо небезпечної психотропної речовини – амфетаміну.

Процесуальне керівництво здійснює Чернівецька окружна прокуратура. Досудове розслідування у вказаному провадженні здійснюють слідчі Чернівецького районного управління поліції та ГУНП у Чернівецькій області, за оперативного супроводу співробітників обласного Управління боротьби з наркозлочинністю.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації