Суд оштрафував буковинців, які незаконно переправляли чоловіків до Молдови. Вони покаялися і добровільно заплатили по 200 тисяч на дрони для ЗСУ

Двох буковинців, які у квітні минулого року допомагали ухилянтам незаконно виїжджати до Молдови, оштрафували на 170 тисяч гривень кожного. Вони визнали свою провину у суді. Один з них просив перерахувати свою заставу на ЗСУ. Також вони внесли по 200 тисяч гривень на дрони для військових.

Про це йдеться у вироку Хотинського районного суду за 18 грудня, пише Суспільне.

Торік у квітні жителі села Остриця та міста Хотин зі ще одним спільником намагалися допомогти трьом військовозобов'язаним чоловікам незаконно перетнути кордон з Молдовою. За це чоловіки мали заплатити від 1700 до 4000 євро.

Під час першої спроби незаконно виїхати з України чоловіків до кордону віз спільник, особу якого не встановили. Тоді він побачив прикордонників й переніс переправлення на інший день. Наступного разу чоловіків до ділянки кордону везли підсудні. Вони пояснили чоловікам, як перетнути кордон пішки. Військовозобов'язаних затримали прикордонники.

Буковинцям оголосили підозри у незаконному переправленні чоловіків через кордон – свою провину вони визнали у суді та "щиро розкаялися".

Також під час досудового слідства уклали угоду з прокурором. Один з них просив перерахувати понад 170 тисяч гривень застави на підтримку ЗСУ, а також добровільно вніс 200 тисяч гривень на "Армію дронів". Інший підозрюваний вніс понад 190 тисяч гривень застави й також перерахував на дрони 200 тисяч гривень.

Водночас суд визнав чоловіків винними та оштрафував кожного на 170 тисяч гривень. Крім цього, конфіскував автомобіль Toyota Avensis.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації