На кордоні в Порубному прикордонники викрили шахраїв, які під виглядом благодійників хотіли незаконно ввезти автомобілі в Україну

Сьогодні велика кількість благодійних фондів та громадських організацій, як вітчизняних, так і іноземних, допомагають жителям України, які постраждали від збройної агресії росії. Однак, на жаль, знаходяться і такі, хто під прикриттям добрих справ вдається до особистого збагачення.

Як повідомляє Держприкордонслужба України - Західний кордон, учора в пункті пропуску «Порубне» двоє громадян з України та Молдови намагалися в’їхати в Україну на автомобілях Audi A6 та BMW X5 іноземної реєстрації.

Фото: Держприкордонслужба - Західний кордон

Окрім інших документів, вони пред’явили листи-прохання від імені одного з благодійних фондів, що надає соціальну та психологічну допомогу дітям. У цих листах зазначалося, що фонду, нібито, потрібні автомобілі для використання у своїй діяльності.

Під час вивчення документів та спілкування з водіями у правоохоронців виникли сумніви щодо справжності документів та мети ввезення автомобілів в Україну. В ході взаємодії з керівництвом вказаного благодійного фонду, з’ясувалося, що ця організація не очікує жодного автомобіля та не займається діяльністю, яка пов’язана з ввезенням транспортних засобів в Україну.

На порушників склали протоколи про порушення митних правил, автомобілі вилучили.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації