Щорічно на Буковині виробляється понад 12% всієї продукції садівництва держави на 1 млрд. грн, частина якої експортується до Європи та Близького Сходу - Запаранюк

Буковина - лідер з виробництва плодово-ягідної продукції в Україні. Наші садівники вже завершили збір урожаю. Він - вищий за торішній. За оперативними даними, середня урожайність яблук в області складає в межах 30 тонн з гектара. А садівничі господарства, які вирощують яблука за інтенсивними технологіями отримують врожай на рівні 50-70 тонн з гектара і вище.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав начальник Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк.

На Буковині майже 28 тис. га садів. Переважно буковинські садівники вирощують яблука, це майже 70% від загальної площі садів.

Щорічно у нас виробляється понад 12% всієї продукції садівництва держави, частина якої експортується. Продукція садівництва області в грошовому вимірі складає біля 1 млрд. гривень.

Майже 60 тис тонн продукції споживається населенням області, заготівлею та переробкою плодів і ягід займаються 5 підприємств, які за сезон переробляють близько 100 тис тонн сировини. Крім того, яблука, вирощені на Буковині, експортуються до країни Європи, Саудівська Аравія, ОАЕ, Туреччини.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації