Оренда білбордів як найкращий спосіб привернути увагу

Орендувати білборд в Україні - це класичний і найпопулярніший спосіб просування товару чи послуги. Неможливо пройти повз яскравої картинки розміром 3 на 6 метрів, щоб не звернути на неї увагу - це факт. Тому білборди у Києві користуються не аби-якою популярністю *.

Головні переваги білбордів серед інших інструментів просування реклами

  • Реклама, яку не вимкнути. Зовнішня реклама має найбільшу перевагу - її не можна проігнорувати, перемкнути, чи взагалі вимкнути, як можна це зробити з теле, радіо і Інтернет рекламою.
  • Найбільше охоплення цільової аудиторії. Білборди завжди встановлюються в містах з найбільшим трафіком людей (в місті), або транспорту (за межами міста). Це дозволяє охопити найбільшу аудиторію. Клієнту тільки треба точно визначити, в яких саме місцях частіше за все перебуває його цільова аудиторія (для цього треба чітко сформувати портрет споживача вашого продукту).
  • Ціна-якість. По-перше, цей пункт про прозорість, клієнт завжди розуміє, за що він платить, а саме: оренда білборду, розробка макету і друк постеру. В результаті клієнт має рекламу, яка працює без перерв весь місяць, чи більше. На ній розміщена вся необхідна інформація про його товар, або послугу, що збільшує впізнаваність бренду, прибуток, або інше, в залежності від цілі рекламної кампанії. Ніяких підводних каменів. По-друге, клієнт отримує рекламу на довгий період часу за найнижчою ціною у порівнянні з теле, радіо і Інтернет рекламою.

Скільки коштує оренда білборду?

Тут треба розуміти головне - вартість білборду завжди залежить від декількох факторів:

  • місця розташування;
  • розміру конструкції;
  • кількості;
  • періоду розміщення.

Якщо простіше, білборди, що знаходяться у центрі великих міст завжди дорожчі за білборди на трасах. Серед розмірів білборди теж бувають різні, найвідоміші: 3х4, 3х6, 3х12 та ін. Звісно, прайс на великі конструкції завжди буде віщий. Якщо ваша рекламна кампанія складатиметься з великої кількості бордів та буде діяти від трьох і більше місяців, як правило, діятимуть додаткові знижки.

Чому варто орендувати білборд саме в IDMedia?

Рекламна агенція IDMedia пропонує оренду білбордів по всій території України і працює у сфері зовнішньої реклами вже понад 10 років. За цей період компанія не тільки здобула безцінний досвід, але і велику шану серед клієнтів, що підтверджують її численні нагороди у національних бізнес рейтингах. Так, починаючи з 2016 року, компанія отримала видатні звання: “Вибір країни”, “Вибір споживача”, “Компанія року”, “Ukrainian Business Award”, та ін. Але, працівники IDMedia завжди підкреслюють, що найвища нагорода для них - це довіра клієнтів.

До уваги клієнтів: сучасний сайт, на якому можна знайти найбільшу базу поверхонь для розміщення зовнішньої реклами з детальним описом, фото і мапою; зрозуміла форма оформлення заявки на оренду; швидкий зв'язок з менеджером, який допоможе з підбором поверхонь та відповість на всі питання.

* на правах реклами


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації