Зайці побилися серед галявини: кумедне відео двобою куцохвостих оприлюднили лісівники Буковини

Природа не припиняє дивувати. Лісівники Путильщини зняли унікальне відео. Фотопастка зафільмувала двох зайців, які влаштували бійку на лісовій галявині.

Про це повідомляє Подільський лісовий офіс.

Зазвичай таке явище можна побачити у сезон заячих весіль. Самці бурхливо б’ються один з одним за самок. У запалі любовних пристрастей вони встають на задні лапи і самозабутньо б’ють один одного передніми лапами до тих пір, поки хтось із них не поступиться.

Сезон розмноження зайців досить сильно відрізняється залежно від виду. Деякі види можуть розмножуватися в будь-який час протягом року, а інші – лише навесні та влітку.

Завдяки сучасним технологіям ми маємо можливість більше дізнаватися про життя диких звірів та поглиблювати наші знання про навколишній світ.

"Спостерігати за поведінкою звірів не просто цікаво, а дуже важливо! Таким чином можна дізнатися про кількість і види тварин. Інколи вдається зафіксувати навіть рідкісних мешканців лісу. А ще з допомогою фотопасток лісівники вивчають звички звірів та їх поведінку", - йдеться в повідомленні Подільського лісового офісу.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації