З’явилося відео будинку, де живе Ілон Маск

Статок мільярдера Ілона Маска 2021 року досяг 184,3 мільярда доларів. Водночас у купівлю нерухомості творець Тесли і SpaceX вклав тільки більш ніж 100 млн доларів. Так, він володіє щонайменше сімома особняками, але жоден із них не зробив місцем постійного проживання.

Окремо розповімо про два найбільш приголомшливі його маєтки. Перший із них – палац у Бель-Ейр. Таке визначення дійсно є правдивим. Цей гарний будинок Ілон придбав за 22,3 млн доларів 2015 року. Родзинка палацу в тому, що дах будівлі повністю оснащений сонячними батареями, які зливаються за кольором із її покрівлею. Усередині розташовані 7 спалень із двома ванними кімнатами, ігрова, тренажерна зала, також є басейн у внутрішньому дворику.

Відзначимо, що разом із цим маєтком Маск викупив ще чотири розташованих поруч будинки, щоб не заважали сусіди. Один із цих сусідніх будинків мільярдер обладнав як приватну школу для своїх дітей, - пише Obozrevatel.

Ілон також є власником каліфорнійського особняка, який виконаний у стилі модерн. Котедж площею близько 280 квадратів відрізняється своєю системою "розумний будинок", за допомогою якої можна управляти його функціоналом із мобільного телефону. Цікавий і сам дизайн будівлі. З певної висоти стає зрозуміло, що вона побудована у вигляді бумеранга. Поблизу будинок чимось нагадує космічний корабель.


Коментарі:
Більше новин по темі: