У Розтоках на Буковині ведмідь вдерся на пасіку: з’їв мед, зруйнував вулики та поковтав багато бджіл. Пасічник показав відео

Ведмідь наробив галасу на пасіці, що знаходиться на високогір’ї села Розтоки, що на Буковині. На хуторі Бедіїв він вдерся на пасіку, повністю зруйнувавши чотири вулики. Він зїв весь мед, а також проковтнув багато бджіл, що були у вуликах. Про це БукІнфо розповів пасічник Володимир Шандро.

- Пасіка знаходиться на високогір’ї. Тут чиста природа, свіже повітря, набагато смічніший та корисніший мед, як на територіях, де їздять машини. Лише раз на десять днів відвідую пасіку. Сьогодні дорогою до пасіки помітив сліди ведмедя, - каже Володимир Шандро. - Звір добре похазяйнував. Він повністю зруйнував чотири вулики. Дошки довелося збирати по території. Весь мед з’їв. Більше того, поїв навіть бджіл!

Решта бджіл, що залишились, дуже налякані, каже чоловік.

Скріншот відео
Скріншот відео

- Покусали навіть мене сьогодні. Дістали страх від ведмедя, - коментує господар пасіки. - Ведмедя бачила й сусідка Маріка. Розповіла мені сьогодні. Розуміємо, що може ще повернутися...

Щоби відлякати ведмедя та не завдати йому фізичної шкоди, Володимир Шандро вже сьогодні повернувшись додому, замовив електропастух. Як вважає пан Володимир, саме електрична огорожа відлякає ведмедя та зможе вберегти бджіл від чергового набігу клишоногого звіра.

Тим часом, розтоківчани не на жарт стривожені. Оскільки ведмідь блукає на висоті лише трьох кілометрів від села. Це дуже низько.

- У воєнний час, коли ніхто не стріляє, чимало хижаків розвелося, - коментує Володимир Шандро.

"Та боятися треба більше людей, аніж звірів, - додає господар. - Пасіку ми відбудуємо, звіра відлякаємо. Основне ж нині - це боротьба у війні. Ми маємо ще відігнати ворога-сусіда. Врешті, ведмідь всеодно не такий дикий, як окупант москаль (посміхається, - авт.)".

Марина КОРПАН, журналістка
Спеціально для БукІнфо (с)


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації