У Бразилії жінка шокувала працівника крематорію, коли “воскресла” у лікарняному морзі

Жінка шокувала працівника крематорію, який знайшов її живою в мішку для трупів після того, як лікарі констатували її смерть.

Про це пише UA Press з посиланням на Daily Star.

90-річна Норма Сілвейра да Сілва була оголошена мертвою в суботу (25 листопада) близько 23.40 за місцевим часом в регіональній лікарні Сан-Жозе в Бразилії. Але працівник, який збирався відправити її тіло в крематорій, виявив, що вона дихає, а її тіло все ще тепле через кілька годин після оголошеної смерті.

Помітивши, що Норма все ще жива, він повернув її на лікарняне ліжко. Але, незважаючи на те, що її повернули до палати, Норма померла трохи більше ніж через добу, рано вранці 27 листопада. Того ж дня її кремували.

В результаті помилки Нормі видали два свідоцтва про смерть. У першому, помилково опублікованому, було зазначено, що вона померла від інфекції.

Керівництво лікарні, Бразильський комітет з медичної етики та Комісія з питань смерті зараз розслідують, як жінку відправили до моргу, хоча вона була жива, повідомляють місцеві ЗМІ.

Подруга Норми Джессіка Мартінс Сілві Перейра, яка їздила з нею в лікарню, сказала, що сім’я загиблої має намір подати на лікарню до суду. “Це випадок недбалого ставлення, якого я нікому не побажаю”, – сказала вона.

Описуючи момент, коли Норму знайшли в мішку для трупів, вона сказала: “Коли він відкрив мішок, вона дуже слабо дихала. І, оскільки вона вже була непритомна, вона не могла попросити про допомогу, вона намагалася дихати і не могла. Тобто, з 23:40 вечора до 1:30 ночі вона була в мішку, майже помираючи від задухи”.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації