“Титанік” продовжує знищувати мільйонерів: на борту втраченої субмарини п'ятеро осіб, загальний статок яких - 10 млрд. доларів

“Титанік” продовжує знищувати мільйонерів. Експерти та військові поки що не бачать способів порятунку людей з глибини 4 тис. м.

За документами "Титан" – експериментальне судно без жодної сертифікації. Управління ним відбувається за допомогою джойстика для відеоігор. На борту субмарини, що загубилася в Атлантичному океані, знаходяться п'ятеро осіб, сумарна вартість активів яких становить близько 10 млрд доларів. Мільйонери хотіли зануритися в глибини Атлантики, щоб на свої очі побачити затонулий “Титанік”, пишуть світові ЗМІ.

Це британський бізнесмен Хеміш Хардінг (статок - 1 млрд доларів); один із найбагатших людей Пакистану, Шахзада Давуд та його син Сулейман (стан Шахзади – близько 8 млрд доларів); - гендиректор компанії OceanGate (яка й організувала цю невдалу експедицію до Титаніка) Раш Стоктон; французький дослідник-підводник Пол-Анрі Нарголе. Ім'я ще одного пасажира невідоме.

Занурення почалося у першій половині неділі. Кисню на підводній субмарині вони мали на 96 годин, тобто його має вистачити до обіду четверга.

Зв'язок з підводним човном обірвався вранці в неділю - через 1 годину і 45 хвилин після занурення. Знайти судно дуже складно, оскільки незрозуміло, де знаходиться човен: під водою чи десь на поверхні.

Схоже, що кожен з мільйонерів купили собі квиток за 250 тис. доларів на той світ...


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації