Купили новий iPhone? Доповніть його важливими аксесуарами

Сучасні моделі iPhone — це багатофункціональні пристрої, що дозволяють вирішувати відразу кілька завдань. З таким пристосуванням навіть комп'ютер не потрібен! Смартфони цієї марки відмінно підходять для роботи, передачі даних, перегляду фільмів, зберігання великого обсягу інформації. А щоб гаджет приносив ще більше користі, варто купити додаткові аксесуари*.

Якісний шнур для зарядки і передачі даних

Оригінальний шнур зазвичай є в комплекті зі смартфоном. Але від його пошкодження або втрати ніхто не застрахований. Заздалегідь рекомендується купить шнур для iPhone, якщо планується поїздка. Знайти підходящий варіант вдасться на сайті Vodafone.ua.

Захисне скло і чохол

iPhone — дороге пристосування, що вимагає дбайливого використання. Але від падіння або подряпин застрахувати смартфон не вдасться. Щоб звести до мінімуму ймовірність появи тріщин екрану, варто заздалегідь підібрати підходяще захисне скло і якісний чохол. Таким чином вдасться не тільки захистити мобільний пристрій, а й зробити його оригінальним. У продажу представлена ​​велика кількість чохлів, що відрізняються по дизайну і забарвленню.

Безпровідні навушники

Це пристосування обов'язково варто купити людям, які багато часу проводять в дорозі і люблять слухати музику. А ще бездротова гарнітура дозволяє звільнити руки і спілкуватися по телефону, навіть якщо доведеться нести важкі пакети з супермаркету.

Повербанк

Тим, хто звик бути мобільним і не залежати від обставин, обов'язково варто придбати портативний зарядний пристрій. Якщо він буде лежати в сумці, не доведеться переживати про те, що iPhone розрядитися в самий невідповідний момент. Головне, не забувати заряджати і сам портативний акумулятор.

Автомобільний тримач

Багато часу проводите за кермом автомобіля? Автомобільний тримач для iPhone стане справжнім помічником. Залишайтеся завжди на зв'язку і легко шукайте дорогу до місця призначення за допомогою навігатора на мобільному пристрої.

* на правах реклами


Коментарі:
Більше новин по темі: