Розлученого Вакарчука запідозрили в романі з 23-річною дівчиною: що про неї відомо

Відомого українського музиканта, фронтмена рок-гурту "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука, який раніше оголосив про розлучення з дружиною після 20 років стосунків, запідозрили в романі з іншою жінкою. Так, можливою обраницею стала 23-річна виконавиця Віталіна Мусієнко.

Дівчина брала участь у вокальному шоу "Голос країни", де була в команді Вакарчука. Вона їздила з музикантом в його гастрольний тур із новим проєктом "Оранжерея". На сцені артисти ніжно трималися за руки та обіймалися. Про це повідомили журналісти програми "Викриття" пише Обозреватель.

Віталіна Мусієнко.
Нова пасія Вакарчука Віталіна Мусієнко?
Віталіна Мусієнко на гастролях зі співаком.
Тепер вони практично завжди разом…
Віталіна Мусієнко на концерті з Вакарчуком.
Це не схоже на просто дружбу…
Виступ артистів.
Це не схоже на просто дружбу…
Вакарчук і Мусієнко.
Тепер вони практично завжди разом…

Святослав Вакарчук і його екскохана Ляля Фонарьова були разом більше ніж 20 років. Нещодавно музикант оголосив про розрив стосунків, вирішивши не називати причину. Його приклад наслідувала і сама Ляля, яка також ніяк не прокоментувала цю ситуацію.

Близький знайомий Слави і Лялі поет Євген Рибчинський у своєму коментарі про розлучення пари натякнув, що музикант почав роман із Фонарьовою заради кар'єри.

Раніше в українського музиканта Святослава Вакарчука, якого раніше помітили у Львові з нібито новою коханою, заявили, що насправді це була його дочка Діана Фонарьова. Як виявилося, дівчина є декоратором, стилістом у проєкті "Оранжерея".


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації