По три пальці і немає зубів: у парламенті Мексики показали тіла двох давніх інопланетян, яким по 1000 років

Журналіст і уфолог Хайме Мауссан стверджує, що представлені ним істоти знайшли в шахтах з діатомовими водоростями.

Феномен НЛО схоже, більше неможливо ігнорувати. Останнім часом ця тема стала помітно звучати в інформаційному просторі. Після недавніх резонансних зізнань колишніх американських військових цього разу "грім" пролунав у Мексиці, де у місцевому парламенті виступив журналіст та уфолог Хайме Мауссан.

Хайме Мауссан

На публічних слуханнях він приніс два екземпляри, які за його словами, є тілами давніх іншопланетян. Відповідне відео публікує Twitter-аккаунт KanekoaTheGreat, пише Діалог.

Вік представлених екземплярів, ймовірно, 1000 років. Такого висновку дійшли дослідники Автономного національного університету Мексики, які вивчали ці тіла за допомогою радіовуглецевого аналізу.

Під час слухань мумії були виставлені у коробках із вікнами. Уфолог розповів, що останки прибульців знайдені в одній із шахт перуанського міста Куско. За словами Мауссана, ДНК цих представників позаземної цивілізації на 30% відрізняється від людського: у них три пальці на руках, стереоскопічний зір, а також відсутні зуби.

"Ми не самотні в цьому величезному Всесвіті", - сказав уфолог, який виступав під присягою, здивованим парламентаріям і закликав прийняти цю реальність.

У липні цього року в Конгресі США відбулося спеціальне слухання, присвячене НЛО, на якому колишні американські військові зробили кілька сенсаційних заяв. Зокрема, Райан Грейвс, який служив в авіації, розповів, як у 2014 році під час польоту побачив у повітрі дивний чорний об'єкт усередині прозорої сфери розміром близько п'яти метрів. У свою чергу, Пентагон запустив на початку вересня інтернет-ресурс, присвячений аномаліям, на якому публікуються кадри з невідомими літаючими об'єктами.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації