Орхідею краще прибрати з дому, особливо зі спальні, і ось чому

Орхідея - дуже красива, екзотична, але її не рекомендується тримати вдома, а ось в офісі - будь ласка. Експерти кажуть, що рослина-епифит одне з самих невідповідних рослин для вирощування в житло, де ви їсте, спите, проводите час з сім'єю.

Епіфіти - рослини, які ростуть на інших рослинах - форофітах - або постійно прикріплені до них, при цьому не отримують від них поживних речовин.

Орхідея, що відноситься до даного підвиду, також по суті є паразитом. Вона може спокійно прикріплятися до інших і отримувати всі поживні речовини з вологого повітря, пише видання Mereza.

Чому орхідею краще прибрати з дому

Саме через цю її особливості, вважається, що вона як паразит може забирати енергію з навколишнього простору. В результаті у людей, в будинку яких орхідеї, може не вистачати життєвих сил.

Експерти кажуть, що ця квітка можна вирощувати в нежитлових приміщеннях, в офісах, тобто там, де людей багато, і де ви працюєте, а не відпочиваєте. А ось в квартирі орхідею краще не тримати. Особливо це стосується спальні, де рослині вже точно не місце.


Коментарі:
Більше новин по темі: