На заводі компанії Tesla робот вийшов з-під контролю та напав на інженера

Нестандартний інцидент стався на заводі американської компанії Tesla, що у Техасі. Тут робот, який задіяний у збиранні електромобілів, напав на робітника.

Як повідомило видання Daily Mail, співробітник компанії програмував двох роботів, виведених із ладу. У цей момент їхній «колега» притиснув чоловіка до стіни і встромив свої металеві кігті в його спину і руку. Дії робота були настільки сильними, що робітник зазнав поранення, а на стіні залишився кривавий слід, цитує Авто Центр.

Можливо, цей інцидент мав сумніший фінал, якби не інші співробітники заводу. Вони натиснули кнопку аварійного відключення, тим самим відключивши живлення робота. Постраждалого інженера доправили до лікарні.

Робот, який напав на співробітника Tesla, призначений для захоплення та переміщення відлитих алюмінієвих деталей електромобілів. Раніше таких збоїв не помічалося. Та й про це інцидент стало відомо через кілька років. Інформація фігурувала у звіті про травми, наданому Tesla у 2021 році у федеральні регулюючі органи. Але й цього вистачило, щоб знову піднялася хвиля недовіри та страху до автоматизованих робіт.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації