Італієць спіймав у річці По майже триметрового сома: це може стати новим світовим рекордом

Професійний рибалка в Італії минулого місяця спіймав величезного сома завдовжки майже три метри. Це може бути найдовший у світі сом, якого спіймали й відпустили.

25 травня для Алессандро Б’янкарді було просто ще одним звичайним днем ​​риболовлі на річці По в Італії — доки він не відчув "потужний укус" на своїй приманці. Йому довелось одному почати "дуже складну боротьбу", щоб намотати таємничого звіра, за яким він слідував через підводні перешкоди й крізь сильні течії, пише Мета.

Фото: Instagram / Alessandro Biancardi

Через 40 хвилин істота нарешті спливла на поверхню, і Б'янкарді зрозумів, що "впіймав на гачок монстра". Він ледь не запанікував, боячись втратити здобич. Він спробував схопити рибу за пащу, але не зміг з нею боротися, тому витягнув її на берег на мілководді.

Наче перетягування тварини було недостатньо виснажливим, Б’янкарді зрозумів, що забув пришвартувати свій човен, який раптово ризикував спливти за течією. Він прив’язав рибу, стрибнув у воду і поплив, щоб забрати свої речі. Коли ситуація була під контролем, Б’янкарді зателефонував другові та попросив його попередити інших, які зупинилися в сусідньому рибальському таборі. Під спостереженням десяти свідків Б'янкарді розгорнув свою рулетку вздовж риби.

Фото: Instagram / Alessandro Biancardi

Довжина сома становила 285 сантиметрів. Б’янкарді вирішив не зважувати рибу, боячись завдати їй стресу ще більше й обережно відпустив істоту назад у річку. Він сподівається, що величезний сом принесе іншому рибалці таку ж радість, що і йому.

Фото: Instagram / Alessandro Biancardi

Б’янкарді надіслав запит про рекордну довжину риби до Міжнародної асоціації дичини (IGFA), але може пройти деякий час, перш ніж група офіційно підтвердить рекорд.

Оскільки Б'янкарді не зберігав рибу, вона буде претендувати на новий рекорд асоціації за довжиною у категорії "спіймано й звільнено". Якщо його вимірювання підтвердяться, його риба буде більш ніж на чотири сантиметри довша за поточного рекордсмена в цій категорії, якого також спіймали у річці По.

Річка По відома тим, що вирощує величезну кількість сомів, але вона ризикує висохнути через постійну посуху, яка мучить регіон. Минулого літа рівень води впав настільки, що стало видно затонулу баржу часів Другої світової війни.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації