Диван зі скарбом: пенсіонер пожертвував свій старий диван, забувши, що сховав у ньому 30 тисяч доларів

Літній чоловік жахнувся, коли зрозумів, що в дивані, який він пожертвував, було заховано 30 тисяч доларів. Він запустив онлайн-кампанію, щоб знайти диван та його заощадження. Та навіть запропонував нагороду тому, хто поверне його скарб. Пенсіонер все ще сподівається, що новий власник вчинить відповідально і зрештою поверне гроші.

Про це він розповів 7News, пише ТСН.

Пенсіонер з Квінсленда, Австралія, розповів, що ремонтує свій будинок і тепер позбувається деяких меблів. Свою помилку він усвідомив лише через декілька тижнів.

"Я думаю, що дійсно боляче те, що я зробив це сам із собою, і я не можу повірити, наскільки дурним я був, якщо чесно", — сказав Джордж. "Мені дійсно довелося зупинитися і сказати: "Ти людина, ти зробив помилку. Ти засвоїв цінний урок і дуже дорогий".

На жаль, йому не вдалося відстежити диван, оскільки покупець приїхав до нього додому, а потім перепродав меблі протягом декількох днів.

"Якщо я отримаю частину, я буду щасливий, але я думаю, що сума зникла", - сказав він. "Дуже багато нужденних. Можливо, це змінить чиєсь життя".


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації