Ахтем Сеітаблаєв одружується втретє: освідчився обраниці в Чернівцях

Відомий український режисер та актор Ахтем Сеітаблаєв знову прощається з холостяцьким життям. Так, на своїй сторінці у Facebook зірка розповів, що освідчився своїй коханій Мар'яні Боцвинюк. Сеітаблаєв розмістив фотографію, де вони з обраницею дивляться у камеру, а Боцвинюк демонструє обручку на пальці, повідомляє ТСН.

"Від Криму до Карпат! Так!" – коротко прокоментував селфі з дівчиною Сеітаблаєв.

Світлина зроблена на вулиці Кобилянської в Чернівцях.

Зазначимо, що про свій новий роман Ахтем Сеітаблаєв розповів програмі ЖВЛ у квітні цього року. Режисер, який наразі захищає Україну у складі ЗСУ, волів не розповсюджуватися надто про особисте. Він лише сказав, що закоханий і дуже щасливий. Тим часом у Мережі пліткували, що нова кохана Сеітаблаєва молодша від нього на 20 років. Згодом стало відомо, що режисер зустрічається з дівчиною на ім'я Мар'яна.

Нагадаємо, що у жовтні 2021 року Ахтем Сеітаблаєв приголомшив шанувальників новиною, що після 8 років шлюбу розлучається зі своєю другою дружиною, продюсеркою Іванною Дядюрою. Про першу кохану режисера практично нічого не відомо. Єдине, що про неї знає преса, що вона є матір'ю трьох дітей Сеітаблаєва.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації