У Чернівцях відбулась акція на підтримку військових, які в полоні чи зникли безвісти

У Чернівцях рідні та друзі військовополонених восьмий раз долучилися до загальноукраїнської акції на підтримку полонених та зниклих безвісти. На Центральній площі зібралося кілька десятків людей. Вони хочуть привернути увагу до військових, аби швидше повернули близьких із російського полону.

Про це повідомляє Суспільне.

18 лютого у центрі Чернівців до акції долучилися понад пів сотні людей. Спершу вони стояли біля пам'ятника Тарасові Шевченку, тримали прапори України та військових бригад, синьо-жовті повітряні кульки та димові шашки, власноруч написані плакати. Учасники скандували гасла на підтримку полонених: "Ми будемо боротися за кожного! Не дозволимо замовчувати долі наших полонених українців! Найдорожче в житті — свобода! Волю полоненим!"

"Будемо боротися за кожного". У Чернівцях відбулась акція на підтримку військових, які в полоні чи зникли безвісти
"Будемо боротися за кожного". У Чернівцях відбулась акція на підтримку військових, які в полоні чи зникли безвісти. Telegram "Родини військовополонених. Чернівці"

Далі учасники продовжили акцію вздовж вулиці Головної. Водії автівок, які в той час проїжджали повз, підтримували їх та сигналили. Акція тривала упродовж години.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації