На Центральній площі Чернівців рідні військовополонених та зниклих безвісти влаштували мирну акцію "Полон вбиває"

На Центральній площі Чернівців у неділю, 25 лютого, понад 60 людей долучились до акції в підтримку військовополонених та зниклих безвісти українців. Про деяких з них вже майже 2 роки немає інформації. Більшість учасників акції — рідні та друзі військових. Так вони хочуть привернути увагу громадськості до пошуку військовослужбовців.

Про повідомляє Суспільне.

Учасниця акції Марина прийшла, адже її чоловік і його побратими зникли безвісти в Бахмутському районі при виконані бойового завдання у лютому 2023 року. Чоловік Марини пішов на фронт на початку повномасштабного вторгнення.

"Ми уже цілий рік шукаємо, але не можемо нічого дізнатися. Хочу, щоб всі нас почули і допомогли нам їх відшукати", — розповідає жінка.

"Полон вбиває". У Чернівцях рідні зниклих безвісти та полонених військових влаштували мирну акцію.
Фото: Суспільне Чернівці

Марина та рідні побратимів її чоловіка обʼєднались, щоб разом шукати військових. Вони ходять на мирні акції та організовують їх самостійно. Так хочуть розповісти про військових, аби швидше повернути їх з російського полону.

"Полон вбиває". У Чернівцях рідні зниклих безвісти та полонених військових влаштували мирну акцію.
Фото: Суспільне Чернівці

Юлія прийшла на акцію, щоб привернути увагу до свого брата. Він захищав Азовсталь і після цього про нього нічого невідомо.

"Я тут за нього. Я памʼятаю кожну хвилину, не забуваю. Хочу, щоб він відчував нашу підтримку. Я знаю, він і так її відчуваю, але хочу ще більше. Хочу, щоб нас почули і зробили щось для тих хлопців, які нас обороняли", — каже Юлія.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації