Двірники приватної компанії "Порядок в домі", з якою розірвали контракт за недобросовісне прибирання, блокують роботу Ратуші. Яринич вдарив Прокопа у живіт

ЩОСЬ ТУТ НЕ ЧИСТО

У Чернівцях кілька десятків двірників вийшли на акцію протесту до міської ради, вимагаючи не розривати контракт щодо прибирання вулиць у місті із управлінською компанією "Порядок в домі".

Як повідомляє molbuk.ua, сьогодні вранці перед початком сесії міськради двірники у жилетках "Порядку в домі" із мітлами та плакатами в руках прийшли до мерії.

На їхніх плакатах можна побачити написи "Хто буде годувати наших дітей?", "Почуйте нас", "Ми працюємо чесно. А ви?". Таким чином двірники висловлюють своє обурення через рішення міськради про розірвання контракту з "Порядком у домі" щодо прибирання вулиць Чернівців.

Двірники приватної компанії прийшли до сесійної зали Чернівецької міськради та вимагають пояснень у керівництва ратуші у зв’язку з ситуацією, яка виникла.

Секретарка Чернівецької міськради Марина Кирилюк на своїй сторінці у Facebook заявила, що власник підприємства "свою неспроможність управляти приватною компанією вирішив показати в сесійній залі міської ради".

"Тим самим даний керівник приватного бізнесу зриває роботу міської ради і перешкоджає прийняттю рішень для розвитку міста. Маніпулятори, які зловживають часом, який такий важливий для розвитку Чернівців", – написала посадовиця.

Скріншот відео

Депутат Чернівецької міської ради від фракції "Єдина альтернатива" Тарас Прокоп звернувся до поліції у зв’язку з інцидентом, коли лідер фракції "Народний контроль" Михайло Яринич посеред засідання у сесійній залі вдарив його у живіт.

Про це Прокоп повідомив кореспонденту molbuk.ua

Фото Фейсбук Михайла Яринича

"Я вже звернувся до поліції. Даю пояснення слідчо-оперативній групі", – сказав депутат.

Бійка у Чернівецькій міськраді: що відомо

Сьогодні кілька десятків двірників приватного підприємства "Порядок в домі" влаштували пікет у сесійній залі міської ради. Вони вимагали скасувати рішення департаменту інфраструктури та благоустрою про розірвання контракту з цією управлінською компанією. Працівники "Порядку в домі" понад дві години блокують роботу міськради, яка сьогодні планувала завершити серпневу сесію. Під час пікету депутат Михайло Яринич зненацька вдарив Тараса Прокопа у живіт.

ОНОВЛЕНО

Яринич вибачився, що вдарив Прокопа. Але потім назвав владу «ідіотами»

Михайло Яринич

Депутат Чернівецької міської ради від фракції "Народний контроль" Михайло Яринич попросив вибачення у чернівчан за інцидент, коли він у сесійній залі ударив депутата "Єдиної альтернативи" Тараса Прокопа.

Про це Яринич написав на своїй сторінці у Facebook.

"Прошу вибачення у чернівчан за інцедент, що трапився за моєї участі в міській раді. Я вчинив емоційно, не мав би так реагувати. Я захищав і захищатиму інтереси, перш за все, людей праці. Людей, які працюють на місто і для міста. Ненавиджу зарозумілих бездарів, які хочуть без секунди сумнівів, десятки робітників звільнити та незаконно викинути на вулиці, залишити їх родини без грошей, при цьому отримуючи з їх же податків десятки тисяч власної зарплатні", – написав депутат.

Водночас Яринич обізвав владу "ідіотами" через рішення про розірвання договору з "Порядком в домі" на прибирання вулиць.

"Прошу пробачити мою емоційність, але ці "ідіоти" вже перейшли всі допустимі межі цинізму по відношенню до людей, яких особисто я обіцяв захищати всіма доступними мені методами", – написав депутат.

У Чернівцях з "Порядком у домі" розірвали контракт: що відомо

У Чернівцях із приватним підприємством "Порядок в домі 11" розірвали контракт через неналежне прибирання вулиць міста. Така практика застосовується у місті вперше.

Цього тижня департамент інфраструктури та благоустрою направив повідомлення про одностороннє розірвання договору та нарахування штрафу за систематичне ненадання/неналежне надання послуги з прибирання та підмітання вулиць на закріпленій, згідно договору, території для прибирання.

Що таке "Порядок в домі"

Влітку 2018 року, після дострокової відставки тодішнього міського голови Чернівців Олексія Каспрука, виконавчий комітет ухвалив рішення про призначення управителями понад 600 будинків міста двох приватних компаній – "Єврокомунбуд" та "Порядок в домі".

Каспрук назвав це рішення розплатою з окремими депутатами міськради за голосування за його відставку, адже діяльність компанії "Єврокомунбуд" пов’язували з оточенням представника партії "Рідне місто" Віталієм Михайлішиним. Водночас "Порядок в домі" називають компанією, близькою до оточення голови фракції "Народний контроль" у міськраді Михайла Яринича.

Компаніям неодноразово робили зауваження через неякісні послуги. Водночас у міськраді також робили публічні заклики виправити ситуацію та надавати якісні та в повному обсязі послуги з прибирання вулиць.


Коментарі:
Більше новин по темі: