Чернівецька міськрада проситиме Уряд дозволити роботу промислових ринків в умовах карантинних обмежень

НАРОД ХВИЛЮЄТЬСЯ /

1 березня 2021 року, у зв'язку з введенням на території міста Чернівці та Чернівецької області червоного рівня епідемічної небезпеки, почали діяти нові карантинні обмеження. Зокрема, заборонено роботу промислових ринків. Тож підприємці, яких стосується заборона, нині звернулися до міської ради з проханням дозволити їм працювати.

Як повідомляє пресцентр Ратуші, заступник міського голови Євген Маховіков поспілкувався з ініціативною групою від підприємців щодо роботи промислових ринків в умовах адаптивного карантину.

Своєю чергою заступник міського голови Євгеній Маховіков повідомив, що міська рада звернеться до Уряду з проханням розглянути можливість роботи промислових ринків. Відповідного листа, за словами заступника, сьогодні надішлють до офіційного Києва.

"Те, що від нас залежить ми зробимо протягом 20 хвилин. Повпливати на розгляд ми не можемо", - зазначив Євгеній Маховіков.

Посадовець додає, що поки у столиці розглядатимуть звернення влади та підприємців, у Чернівцях все ж будуть діяти обмеження і правоохоронці слідкуватимуть за їхнім дотриманням.

Окрім того, люди просять аби ФОПів звільнили від сплати за торговельні місця та єдиного податку, на час дії карантинних обмежень.

"Я прекрасно розумію, що є 10 тис. підприємців, які на сьогоднішній день позбавлені коштів для існування. З боку держави немає ніяких компенсаторів фінансових, навіть в порівнянні тим, які були в січні. До суми це окреме питання", - додав заступник міського голови.

Також Євгеній Маховіков зауважив, що міською радою на найближчому пленарному засіданні буде розглянуто можливість звільнення від оренди та від сплати єдиного податку підприємців, діяльність яких обмежується введенням червоного рівня епідемічної небезпеки.

Фото пресслужби Ратуші


Коментарі:
Більше новин по темі: