Блокада кордону Польщі наразі на роботу Фонду не вплинула - Притула в Чернівцях

Під час зустрічі з чернівчанами Сергій Притула розповів, що наразі блокада кордону з польського боку на роботу Фонду не вплинула. Також він згадав про часом незрозумілу поведінку польських прикордонників.

"Наразі блокада кордону з польського боку на роботу Фонду не впливає взагалі, - зауважив Притула, якого цитує кореспондентка БукІнфо з місця події. - Якщо буде впливати, ми вмикатимемо якісь наші зв’язки для того, щоб конвої з допомогою, яку ми завозимо, мали можливість пройти. Як впливає це загалом на український волонтерський рух, не можу говорити. Бо розписуюсь лише за структуру, яку заснував".

- Є певні перешкоди у вигляді деструктивної поведінки польських прикордонників, які можуть викинути тубус з-під Мухи, розмальований петриківкою, або якусь гільзу розмальовану. Нащо це робити? Я не розумію, - додав Сергій Притула. - Але я чув неодноразові розповіді наших волонтерів, що при перетині кордону їх погрожують повернути, якщо вони не позбавляться якихось мілітарних сувенірів, які вони везуть продавати на якихось аукціонах.

Як повідомляв БукІнфо, чернівецькі школярі зустрілися з Сергієм Притулою та передали 20 тисяч гривень на потреби воїнів.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації