У Чернівцях ліцеїсти особисто передали Сергію Притулі 20 тисяч гривень на потреби воїнам

Школярі Чернівецького ліцею №12 зібрали 20 тисяч гривень на потреби воїнам. Ці кошти ліцеїсти передали особисто Сергію Притулі, засновнику фонду "Благодійний фонд Сергія Притули".

Про вчинок школярів Сергій Притула розповів на зустрічі з чернівчанами у Культурно-мистецькому центрі Миколайчука, передає кореспондентка БукІнфо.

- Гарний вчинок школярів із ліцею №12. Сьогодні вони передали мені 20 тисяч гривень, - сказав Притула.

На запитання однієї з чернівчанок, як малим дітям допомагати армії, Притула відповів: "Хто хоче, шукає можливості. Діти співають пісні, колядують, займаються хенд-мейдом. Одного разу у фонд передали гроші від трирічної дитини. Це наш наймолодший благодійник".

Разом із тим, директорка Чернівецького ліцею №12 Руслана Бабух розповіла про зустріч Сергія Притули зі школярами-благодійниками на своїй сторінці у Фейсбук.

- Чернівецький ліцей 12 «Ювілейний» сьогодні мав надзвичайну подію: персональна зустріч з Сергієм Притулою. Під час спілкування ліцеїсти, найбільш активні учасники благодійних акцій, передали кошти (донати) на потреби воїнам. Це вражаючий і важливий крок для підтримки збройних сил України, особливо в такий складний час. Наші ліцеїсти виявили велику відповідальність та підтримку своєї країни.

Благодійний внесок зможе допомогти в укріпленні обороноздатності та забезпеченні військових необхідними ресурсами, - написала Руслана Бабух.

Фото зі сторінки Руслани Бабух у Facebook
Фото зі сторінки Руслани Бабух у Facebook
Фото зі сторінки Руслани Бабух у Facebook
Фото зі сторінки Руслани Бабух у Facebook


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації