Українські воїни з передової зворушливо привітали з Днем матері

За участю військових кореспондентів Інформагентства АрміяInform та Військового телебачення України військовослужбовці операції Об’єднаних сил створили відео, у якому привітали українських жінок з Днем матері.

– Напевно, немає у світі людини, яка турбується та переживає за тебе, більше ніж мама. Хоча ти вже й дорослий чоловік, який навчений робити щодня грізну солдатську роботу, – говорить Сергій, один із воїнів, що брав участь у записі відео. – Мама завжди перепитає, чи добре ти спав, чи їв, чи безпечно тобі зараз. Бо усі ці запитання йдуть від її люблячого серця.

Тому ми з побратимами хотіли привітати як своїх, так і всіх неньок українських військових, усіх українок з Днем матері. Подякувати їм за турботу, за їхні молитви за нас. І переконати наших найрідніших, що все в нас буде добре!

Військові Національної гвардії (НГУ), які захищають Україну від ворога в зоні проведення Операції Об’єднаних сил на Донбасі, записали зворушливе відео до Дня матері.

Це світле свято відзначають у всьому світі 9 травня, й у ролику сильні чоловіки привітали з ним своїх матерів.

"Мама – це наш янгол-охоронець, наш дім, наш всесвіт", – зазначив один із захисників.

Його товариш підкреслив, що День матері є особливим святом, яке і військовим нагадує про рідну та кохану людину.

"Мамо, бажаю вам міцного здоров’я, тепла, любові, радості та гарного настрою", "Спасибі тобі, за твою ніжність, турботу й підтримку!", "Ти добра, лагідна, мила, найкраща у світі рідна матуся. Я дуже люблю тебе", "Дякую за кожен ваш день, адже не було у вашому житті й дня, щоб ви не думали про своїх дітей", "Люба матусю, так хочеться подякувати тобі просто так – за терпіння, безмежну любов, віру, тепло і ласку", – сказали воїни.

Зі свого боку командування Національної гвардії України теж привітало жінок із Днем матері, подякувавши за те, що виховали захисників.


Коментарі:
Більше новин по темі: